Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera , kategori Banesa , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

.

zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundeshme si spitale, kopshte ,shkolla. .

Shtëpi në shitje dhe me qera.

Banesa dhe shtëpi pushimesh me qira në Skopje - Greater Skopje, North Macedonia | Airbnb.

Shtepi me qera ditore 2+1 ne golem,prane hotel epidam. . per te apasionuarit e gatimit me zgare, ju ofron ambjent te pershtatshem.

Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni.

Promovo njoftimin Ndryshoni + Ripërtërini Fshij. . Id: Billion2714.

Tirane,Vile 3 Kateshe me Qera , 360 m2 , e mobiluar , 800 Euro (Tirane - Rruga Rasim Kalakulla) (ka foto) - Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera Merkure, 19 Tetor, 2016 Tirane Zona e Bllokut , Apartament 2+1 me Qera , 550 Euro (Tirane , Zona e Bllokut) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1. Me Airbnb i përkasim çdo vendi.

Aracinovë , 3.

.

Прикажи ги сите. .

mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet! Pazar3. JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE SHKOZET, DURRES! Shkozet Durrës, Albania 160 m 2.

.
zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundeshme si spitale, kopshte ,shkolla.
Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëri (Dragodan), me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit.

Banesa shkup per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.

Simboli i Shitësit të Besuar.

Shtëpi në shitje dhe me qera. 29 pri 2023 - Merr me qira nga njerëzit në Skopje, North Macedonia me $20/natë. 330 m 🎯 dhe 300 m 🏊.

. Banesa me qira shkup per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Simboli i Shitësit të Besuar. . Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni.

.

. Shtepi ne shitje ne shkup dhe objekte per biznes dyqane dhe lokale.

Tel : 049322500.

Banes me qira shkup per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.

Garazh Sobë / Kaminë Ndërtesë e re Shtëpi e veçuar Rinovuar E mobiluar.

.

Shkup , 1.